Velg tekststørrelse: Vanlig / Stor
Skriv ut
Tips oss
Facebook
Tips en venn
Skjøt og drepte eks-samboerens nye kjæreste <em>video</em> Klikk for å se større versjon
DENIA En 47 år gammel franskmann regelrett henrettet sin eks-samboers nye kjæreste med en UZI maskinpistol i Denia. Franskmannen brøt seg inn i leiligheten til sin tidligere samboer natt til onsdag og tømte magasinet i den 32 år gamle nye kjæresten hennes. 32-åringen, som er spansk, døde momentant av alle skuddene.

Eks-samboeren (31) ble også truffet av en rekke skudd, men hun overlevde, og ligger nå alvorlig skadd på sykehuset i Denia. Franskmannen var mistenkt for å ha mishandlet sin tidligere samboer, og en rettkjennelse var under behandling.

Den 31 år gamle kvinnens to barn var vitne til drapet på spanjolen og drapsforsøket på deres mor. De to små jentene er tatt hånd om av helsepersonell.

Franskmannen sitter fengslet hos Policia Nacional.

Se video under her